فرمانداری میامی
ENGLISH
توجه به امر قاچاق كالا و ارز از اهميت ويژه اي برخوردار است كه اگر از ورود و توزيع كالاهاي قاچاق جلوگيري شود شاهد رونق توليدات ملي و رونق اقتصاد خواهيم بود. 1396/01/28
محمد مهدي كريمي:
توجه به امر قاچاق كالا و ارز از اهميت ويژه اي برخوردار است كه اگر از ورود و توزيع كالاهاي قاچاق جلوگيري شود شاهد رونق توليدات ملي و رونق اقتصاد خواهيم بود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميامي جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان روز دوشنبه 96/01/28 با رياست محمد مهدي كريمي فرماندار شهرستان برگزار شد.

فرماندار ميامي با تبريك فرارسيدن ماه پرفضيلت رجب از حضور اعضا تقدير نمود و بيان كرد توجه به امر قاچاق كالا و ارز از اهميت ويژه اي برخوردار است كه اگر از ورود و توزيع كالاهاي قاچاق جلوگيري شود شاهد رونق توليدات ملي و رونق اقتصاد خواهيم بود.

نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره به اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامي در روز اول  فروردين در مشهد مقدس به موارد اساسي در اين خصوص تأكيد كردند و از دستگاههاي متولي خواستند تا با بهره گيري از ابزار لازم مانع ورود كالاي قاچاق به كشور عزيزمان باشند تا هم از مضرات اين پديده شوم در امان باشيم و هم بتوانيم به توليدات ملي فرصت بازار دهيم.

 ايشان تصريح كرد قاجاق كالا و ارز در سالهاي اخير معضلاتي براي تويدكنندگان به وجود آورده و هزاران فرصت شغلي را تحت تأثير خود قرار داده است. بايد با تلاش دستگاههاي مسئول شرايط پيشگيري و جلوگيري از توزيع كالا را بوجود آورد.

محمد مهدي كريمي افزود شهرستان ميامي با حدود 130كيلومتر جاده مواصلاتي ترانزيتي كه در حوزه شهرستان تردد زيادي در آن صورت مي گيرد، يكي از مهم ترين شهرستانهاي تأثيرگذار در جلوگيري از تردد كالاي قاچاق و توزيع آن در ديگر شهرها دانست و خاطرنشان شد بايد دست به دست هم بدهيم تا عرصه بر سودجويان در عرضه كالاي قاچاق تنگ شود و روز به روز شاهد كم شدن اين پديده ناهنجار اجتماعي باشيم.

 
 

 

تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: ميامي - خيابان امام رضا - نرسيده به ميدان بسيج - فرمانداري ميامي - كدپستي:3631961171 - ايميل : info.mayamey@ostan-sm.ir - تلفن:32624161 -023 - فاكس:32622512

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری میامی می‌باشد.
Powered by DorsaPortal