فرمانداری میامی
ENGLISH
بايد تلاش كرد با احداث سالن هاي ورزشي و مراكز فرهنگي، ورزشي زمينه مهاجرت معكوس در اين شهرستان شكل گيرد 1395/10/07
محمد مهدي كريمي:
بايد تلاش كرد با احداث سالن هاي ورزشي و مراكز فرهنگي، ورزشي زمينه مهاجرت معكوس در اين شهرستان شكل گيرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميامي مراسم توديع و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان ميامي با حضور محمد مهدي كريمي فرماندار شهرستان روز دوشنبه 95/10/06 در فرمانداري برگزار شد.

محمد مهدي كريمي ضمن تقدير از حضور حاضرين از زحمات مقداد تيموري رئيس سابق ورزش و جوانان قدرداني كرد و خاطرنشان شد توجه به امر ورزش بايد فراتر از وضع موجود صورت پذيرد.

دكتر كريمي شهرستان ميامي را داراي ظرفيت ها و قابليت هاي فراواني در زمينه سرمايه انساني دانست و تصريح كرد بايد تلاش كرد تا خدمات خوبي به روستا ارائه شود و با احداث سالن هاي ورزشي و مراكز فرهنگي، ورزشي زمينه مهاجرت معكوس در اين شهرستان شكل گيرد و شاهد پويائي و شكوفائي شهرستان ميامي بيش از پيش باشيم.

در ادامه ايشان خدمت به جامعه ورزش و جوانان را فرصت بسيار ارزشمندي دانست كه مي شود با تلاش جدي تر شرايط بهتري براي اين شهرستان فرام شود و در پايان براي  نويد ظفري رئيس محترم اداره مذكور آرزوي موفقيت كرد.

 
 
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: ميامي - خيابان امام رضا - نرسيده به ميدان بسيج - فرمانداري ميامي - كدپستي:3631961171 - ايميل : info.mayamey@ostan-sm.ir - تلفن:32624161 -023 - فاكس:32622512

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری میامی می‌باشد.
Powered by DorsaPortal